Zamknij
Kod produktu Nazwa Producent

Baza wiedzy

Wirówki laboratoryjne

26 marca 2021

Vortex CRV-45X oferuje dokładne mieszanie i szybkie wirowaniu z wysoką wydajnością, szybkością, niezawodnością i bezpieczeństwem. 4.5mm ruch obrotowy i prędkością do 4500 RPM, wiruje probówki do średnicy 30 mm. Zmienna prędkość może być regulowana poprzez przekręcanie pokrętła. Dobrze wyważona konstrukcja, z trzema antypoślizgowymi nóżkami do stabilnego przylegania urządzenia na powierzchni stołu. Wbudowany układ równoważący zapewnia maksymalnie wydajne wirowanie, przy jednoczesnej minimalizacji hałasu i nadmiernych drgań. Niski-profil z mała powierzchnią jest idealny na stoły laboratoryjne.
Idealny do chłodnych pomieszczeń i inkubatorów. Solidna konstrukcja z podstawą z aluminiowego odlewu.

Wytrząsarka laboratoryjna typu VORTEX

Zapraszamy do kontaktu:
capp@biokom.com.pl

Materiały do pobrania:

Mikrowirówka CR-68X to znacznie więcej niż standardowa mikrowirówka. Jest niezwykle cicha, również przy pracy z pełną prędkością, a dzięki niewielkim rozmiarom zajmuje bardzo mało miejsca. Wyposażona w wysokiej jakości przyssawki, mikrowirówka pozostanie stabilna na Twoim biurku, również przy dłuższej pracy z pełną prędkością. Czerwony kolor mikrowirówki, a także elegancki duński design ożywiąją i kontrastują ze środowiskiem laboratoryjnym. Mikrowirówka wiruje z prędkością 6000 obr / min / 2000 g. Możesz wybrać pomiędzy wersją mikrowirówki CAPPRondo o stałej prędkości, CR-68, lub wersją o zmiennej prędkości, CR-68X. Obie wersje mikrowirówki CAPPRondo nadają się do probówek 1,5 i 2,0 mL. Mniejsze probówki mikrowirówkowe można wirować za pomocą dołączonych adapterów.

Zapraszamy do kontaktu:
capp@biokom.com.pl

Materiały do pobrania:

Wirówka laboratoryjna

Uniwersalna wirówka laboratoryjna CRC-432X jest niezwykle kompaktowa i uniwersalna.
Szeroka gama rotorów gwarantuje najbardziej wszechstronny zakres zastosowań – dostępne są zarówno rotory odchylane, jak i stałokątowe, a niezwykle przyjazny dla użytkownika interfejs zapewnia trwałość i wysoką wydajność.
Wirówka działa z regulowaną prędkością w zakresie od 500 do 4500 obr./min. i jest wyposażona w duży, cyfrowy wyświetlacz, 9 trybów przyspieszania i 9 zwalniania bez narażania wrażliwych próbek. Bezpieczeństwo użytkownika zostało zwiększone dzięki funkcji elektronicznego wykrywania niewyważenia, aktywowanej przy nierównomiernym umiejscowieniu próbek. Umożliwia bardzo krótkie wirowanie i granulowanie. Wirnik komory wykonany ze stali nierdzewnej jest całkowicie odporny na korozję i niezwykle łatwy w czyszczeniu. Uniwersalna wirówka posiada inteligentnie zaprojektowany system przepływu powietrza, który zapobiega wzrostowi temperatury próbki.

Zapraszamy do kontaktu:
capp@biokom.com.pl

Materiały do pobrania: