Zamknij
Kod produktu Nazwa Producent

Baza wiedzy

Królicze przeciwciała monoklonalne

3 października 2019

IMMUNOHISTOCHEMIA, IMMUNOCYTOCHEMIA

Firma Bio SB oferuje szeroką gamę króliczych i mysich przeciwciał monoklonalnych i poliklonalnych do badań IVD oraz ASR, jak również kompletne zestawy detekcyjne i ich komponenty. W ofercie znajdują się zarówno zestawy HRP jak i dla alkalicznej fosfatazy. Zestawy ImmunoDetector opierają się na tradycyjnej 3-krokowej technologii Biotyna-Streptawidyna-Enzym / Substrat-Chromogen, natomiast zestawy PolyDetector i CytoDetector opierają się na opatentowanej technologii tandemowego barwienia wykorzystywanej do bezpośredniego znakowania immunoglobulin enzymami. Zapewnia to zgodne i powtarzalne immunoznakowanie wszystkich rodzajów antygenów jądrowych, cytoplazmatycznych i błonowych w różnych typach tkanek i komórek. Dostępne są również zestawy do badań Complete CytoDetector HRP/DAB dla HPV oraz Complete PolyDetector HRP/DAB dla ER/PR, HER-2 neu oraz CD117, które zawierają wszystkie odczynniki, roztwory, tkanki kontrolne oraz odczynniki kontrolne.
Bio SB proponuje również szeroką gamę łatwych w użyciu, wysokiej czułości systemów Substrat-Chromogen dla HRP (DAB, AEC, HRP Black) oraz AP (ALK Blue, ALK Red, ALK Brown i ALK Magenta). W ofercie znajdują się również podstawowe produkty do IHC, takie jak roztwory odzyskiwania DNA dla HIER, enzymy do trawienia tkanek i komórek, rozcieńczalniki i blokery, odczynniki kontrolne, bufory, media zamykające oraz barwniki kontrastujące.


KRÓLICZE PRZECIWCIAŁA MONOKLONALNE RMAB

Są to produkty otrzymane za pomocą opatentowanej metody trans-hybridoma, wykorzystującej nowotworzące linie komórkowe RBT (ang. tumorigenic cell line). Powstałe przeciwciała odznaczają się znacznie wyższą czułością i specyficznością.