Zamknij
Kod produktu Nazwa Producent

Baza wiedzy

CappWash

24 marca 2021

CAPP WASH płuczka do mikropłytek 8-, 12- i 16-kanałowa

CAPPWash to idealna płuczka mikropłytkowa do prac na małą skalę. Prosta, kompaktowa i niedroga płuczka do płytek CAPP jest dostępna w wersji 8-kanałowej, 12-kanałowej i 16-kanałowej, a także w postaci 6-kanałowej TubeWash – ręcznej myjki do probówek 12x75mm.

Płuczka CAPP, mieści się nawet w najbardziej ograniczonym budżecie. Jest doskonałą alternatywą dla płuczek wydziałowych w zakresie mycia mikropłytek i pasków. Płuczka CAPP działa najskuteczniej ze źródłem podciśnienia. CAPP zapewnia pompę próżniową, odpowiednią zarówno dla połączeń 115 V, jak i 230 V. Płuczkę do płytek CAPP można zakupić pojedynczo, jako zestaw zawierający wszystkie elementy niezbędne do konfiguracji lub tylko z wybranymi komponentami – w zależności od aktualnej infrastruktury laboratorium. Tabela na dole strony, przedstawia wszystkie dostępne komponenty.

Płuczka CAPP nie wymaga programowania ani podłączania przewodów elektrycznych. Wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej i polipropylenu, dzięki czemu można ją w całości autoklawować i jest bardzo odporna na agresywne chemikalia.

Unikalna konstrukcja płuczki do płytek CAPP umożliwia dwustronną pracę – dostarczanie roztworu myjącego do studzienki i zasysanie zużytego roztworu z powrotem do butelki na odpady. Jest to możliwe, ponieważ każdy kanał płuczki CAPP, składa się z wewnętrznej rurki, która dozuje roztwór wody destylowanej do płukania do studzienek, podczas gdy zewnętrzny kanał odsysa ciecz po zakończeniu procedury mycia.

Proces przy użyciu płuczki do płytek CAPP jest tak prosty, jak to tylko możliwe: po prostu opuść trzony do dołka, a następnie naciśnij pokrętło, aby napełnić i zwolnij pokrętło, aby opróżnić. Teraz powtórz dla żądanej ilości płukań i przejdź do następnego rzędu.

Płuczka CAPP jest odpowiednia do wszystkich typów dołków. Można ją bardzo łatwo ustawić na żądaną głębokość, po prostu regulując dwie śruby znajdujące się po obu stronach trzonów.

  • Łatwy w obsłudze. Przytrzymaj rozdzielacz w kierunku płytki i naciśnij przycisk, aby dozować roztwór. Zwolnij przycisk, aby zassać ciecz, która trafi bezpośrednio do butelki na odpady.
  • Prosta i solidna konstrukcja. Konstrukcja rurki 2 w 1 zapobiega zatykaniu się kanałów. Praca ręczna pozwala użytkownikowi na bardziej dokładne płukanie płytki w porównaniu z płuczkami automatycznymi.
  • Idealne narzędzie do niezawodnego płukania płytek ELISA na małą skalę. Prosty w użyciu i ekonomiczny, użytkownicy mogą po prostu zamówić płuczkę lub kompletny zestaw, który obejmuje pompę próżniową, butle i rurki.
Nr kat. Opis
W-8 CappWash 8 kanałowa
W-12 CappWash 12 kanałowa
W-16 CappWash 16 kanałowa
W-8KIT-115V CappWash Kit zawierający W-8, WP-115V, WB-1, WB-3, WB-4, and W-1000 (3 metry)
W-12KIT-230V CappWash Kit zawierający W-12, WP-230V, WB-1, WB-3, WB-4, and W-1000 (3 metry)

Zapraszamy do kontaktu:
capp@biokom.com.pl

Materiały do pobrania: