Zamknij
Kod produktu Nazwa Producent

Baza wiedzy

Wytrząsarki laboratoryjne

26 marca 2021

Orbitalna wytrząsarka do mikropłytek CAPPRondo umożliwia dokładne, jednoczesne mieszanie do 4 pojedynczych mikropłytek różnych typów. Wytrząsarka jest kompatybilna z większością powszechnie używanych mikropłytek. Dzięki orbitalnemu 3 mm wytrząsaniu, zapewnia najwyższą wydajność mieszania. Wyposażona w bezszczotkowy silnik jest bezobsługowa i idealna do długotrwałej pracy.
Pracuje ze zmienną prędkością w zakresie od 200 do 1200 obr / min. Kompaktowa konstrukcja wymaga minimalnej powierzchni , a cyfrowy wyświetlacz umożliwia użytkownikowi podgląd ustawień prędkości i czasu. Orbitalną wytrząsarkę do mikropłytek CAPPRondo można zaprogramować na mieszanie w przedziale czasowym od 1 do 999 minut lub bez ograniczeń czasowych – w trybie nieskończonym.
Wyposażony w gumowe o-ringi do mikropłytek zapewnia doskonałą przyczepność wszystkich 4 płytek.
Załadunek, rozładunek i dostęp do poszczególnych płytek odbywa się bez wysiłku.
Tryb pulsacyjny miksera umożliwia ciągłe mieszanie w kierunku zgodnym i przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.
Kierunek mieszania zmienia się w odstępach czasu od 30 do 90 sekund. Posiada funkcję pamięci ostatniego przebiegu, co daje użytkownikowi komfort kontynuowania pracy w takim samym trybie jak poprzednio. Orbitalna wytrząsarka do mikropłytek CAPPRondo jest łatwa w czyszczeniu i konserwacji.

Zapraszamy do kontaktu:
capp@biokom.com.pl

Materiały do pobrania:

Wytrząsarka laboratoryjna 3D CR3-08X

Wytrząsarka 3D CR3-08X działa ze zmiennym zakresem prędkości od 10 do 120 obr / min, zapewniając stabilną, cichą i bezobsługową pracę. Dzięki temu wytrząsarka CAPPRondo 3D jest właściwym wyborem dla wszystkich aplikacji wymagających wydłużonego czasu pracy..
Trójwymiarowy ruch kołysania zapewnia jednorodne mieszanie.
Możesz zapisać do 9 indywidualnych protokołów lub użyć trybu impulsowego Run-Pause-Run z programowalnym interwałem czasowym w zakresie od 30 do 99 sekund. Działanie wytrząsarki można zaprogramować na pracę od 1 do 999 minut lub w sposób ciągły. Wytrząsarka jest wyposażona w antypoślizgowe gumowe nóżki, a do wyposażenia dołączona jest gumowa mata z wypustkami. Wytrząsarka jest łatwa w czyszczeniu i spełnia wymogi klasy ochrony IP 21.

Zapraszamy do kontaktu:
capp@biokom.com.pl

Materiały do pobrania: