Zamknij
Kod produktu Nazwa Producent

Baza wiedzy

Mini Inkubator

25 maja 2021

Inkubacja kultur, drobnoustrojów i innych próbek biologicznych nigdy nie była łatwiejsza dzięki wyjątkowemu mini inkubatorowi CAPPRondo.
Oto kilka powodów, dla których mini inkubator CAPPRondo powinien znajdować się na Twoim stole warsztatowym.

Przenośny inkubator laboratoryjny
Zaprojektowany został z myślą o ciasnych przestrzeniach. Zajmuje niewielką powierzchnię tylko 33 x 37 cm, co czyni go mile widzianym na każdym dużym lub małym stole warsztatowym. Oprócz niewielkich rozmiarów mini inkubator CAPPRondo waży zaledwie 6,5 kg, co czyni go jednym z najlżejszych inkubatorów laboratoryjnych na rynku. Dzięki niewielkim rozmiarom i lekkiej ramie jest łatwy w przenoszeniu nawet przez jedną osobę.
Miniinkubator CAPPRondo to idealne urządzenie do laboratoriów o ograniczonej przestrzeni i laboratoriów mobilnych.

Mały inkubator laboratoryjny, duża komora wewnętrzna
Mini inkubator CAPPRondo ma pojemność wewnętrzną 25 litrów i może pomieścić różne pojemniki na próbki, od płytek hodowlanych po fiolki, a nawet 2-litrowe butelki. Regulowane półki ułatwiają dostosowanie komory przechowywania mini inkubatora CAPPRondo do różnych scenariuszy użytkowania. Komora wewnętrzna jest jasno oświetlona i posiada gniazdo zasilające ma małe instrumenty, takie jak wytrząsarki.

Inkubator laboratoryjny o szerokim zakresie temperatur
Mini inkubator CAPPRondo zapewnia doskonałą kontrolę termiczną i szeroki zakres temperatur. Przy jednorodności ± 1,5 ° C (w 37 ° C) oprzyrządowanie termiczne tego małego inkubatora laboratoryjnego jest skalibrowane na tyle dobrze, aby zapewnić równomierną temperaturę w całej wewnętrznej komorze. Próbki można przechowywać w temperaturze do 60⁰C przez dłuższy czas. Dodatkowo mini inkubator CAPPRondo może być również używany do chłodzenia próbek do 15⁰C poniżej temperatury otoczenia.

Inkubator laboratoryjny sterowany mikroprocesorem
Inkubatory CAPPRondo są wyposażone w zaawansowany mikroprocesor, który zapewnia użytkownikom dokładną kontrolę wszystkich parametrów roboczych tego zaawansowanego inkubatora laboratoryjnego. Posiada on duży, czytelny wyświetlacz LED, który w czasie rzeczywistym pokazuje temperaturę komory wewnętrznej z dokładnością do ± 0,5⁰C (przy 37⁰C). Cztery intuicyjne przyciski ułatwiają regulację temperatury (± 1⁰C), czasu i innych ustawień inkubatora.

Zapraszamy do kontaktu:
capp@biokom.com.pl

Materiały do pobrania: