Zamknij
Kod produktu Nazwa Producent

Baza wiedzy

Materiały odniesienia (CRM, RM)

19 kwietnia 2022

Nasza firma dostarcza pełną gamę wzorców narkotykowych marki Cayman Chemical, dedykowaną licencjonowanym laboratoriom i akademickim jednostkom badawczym.

Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu w syntezie, oczyszczaniu i charakterystyce biochemikaliów Cayman Chemical stał się liderem w dziedzinie nowych substancji psychoaktywnych (narkotyków syntetycznych), dostarczając materiały odniesienia o wysokiej czystości.

Oferta obejmuje ponad 3000 wzorców do identyfikacji, potwierdzania i ilościowej oceny opioidów, kannabinoidów, katynonów, amfetamin, fenetylamin, benzodiazepin i innych substancji kontrolowanych. Wzorce te są dostępne jako certyfikowane materiały odniesienia (CRM), materiały odniesienia (RM) i standardy analityczne, przy czym CRM i RM są produkowane i charakteryzowane zgodnie z ISO/IEC 17025, jak i ISO 17034.

Który materiał odniesienia wybrać?

Certyfikowany materiał odniesieniaMateriał odniesieniaStandard analityczny
Roztwory do pomiarów ilościowychX
Zamknięte w ampułkachX
Wyprodukowane i testowane zgodnie z
ISO 17034 i ISO/IEC 17025
XX
Zalecane dla laboratoriów badawczych pracujących w standardzie ISO 17025XX
Kilka gramaturXX
Ciała stałe do pomiarów jakościowychXX
Zalecane do analiz ogólnychXX
Roztwory do pomiarów jakościowychX

Certyfikowane materiały odniesienia (CRM)

Certyfikowane materiały odniesienia służą jako wzorce pierwotne określone przez ISO i są odpowiednie dla laboratoriów wymagających identyfikowalnych norm ilościowych. CRM, zgodnie z definicją w ISO 17034:2016, musi podawać certyfikowane wartości stężenia i czystości wraz z odpowiednimi niepewnościami pomiaru. CRMy firmy Cayman Chemical zapewniają identyfikowalność metrologiczną i dokładność niezbędną do wykonywania pomiarów ilościowych i są dostępne jako roztwory konfekcjonowane w ampułkach.

Materiały odniesienia (RM)

Materiały odniesienia marki Cayman Chemical są oferowane w kilku gramaturach, co zapewnia tanią, skalowalną i wysoce elastyczną opcję dla laboratoriów analitycznych. Materiały te są w pełni scharakteryzowane, a ich właściwości są testowane zgodnie z akredytowanym systemem jakości ISO/IEC 17025:2017, dzięki czemu nadają się do bezpośredniego użytku przez laboratoria wymagające identyfikowalnych standardów.

Standardy analityczne

Standardy analityczne są dostępne w małych ilościach jako czyste ciała stałe lub w formie roztworu. Zawierają dokumentację testową potwierdzającą ich tożsamości i czystości. Znajdują zastosowanie w identyfikacji, walidacji metod analitycznych i ocenach ilościowych.

Zapraszamy do kontaktu:
capp@biokom.com.pl

Materiały do pobrania: