Zamknij
Kod produktu Nazwa Producent

Baza wiedzy

Końcówki do pipet

25 maja 2021

Capp oferuje szeroka gamę wysokiej jakości końcówek do badań, diagnostyki i laboratoriów analitycznych.
Ponad 25 lat doświadczenie jako producenta pipet pozwoliło firmie CAPP osiągnąć niezbędną wiedzę by projektować końcówki odpowiadające oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Expell Reload to idealny wybór dla użytkowników, którzy chcą zaoszczędzić na odpadach z tworzyw sztucznych i powierzchni magazynowej. Posiada 10 wymiennych tacek. System jest wyjątkowo łatwy w stosowaniu. Redukuje zużycie plastiku i koszty wysyłki poprzez ponowne użycie pustych pudełek na końcówki.

  • Łatwe w użytku
  • Redukcja kosztów
  • Oszczędność miejsca
  • Ekologiczne
  • Ponowne wykorzystanie pustych pudełek na końcówki

Dzięki unikalnemu składowi plastikowego polimeru, końcówki do pipet EXPellPlus o właściwościach niskiej retencji mają ultra-gładką powierzchnię wewnętrzną, minimalizującą jakiekolwiek wiązanie próbki. Kompozycja polimerowa wraz z wysokiej jakości szwajcarską formą, na której produkowane są końcówki, umożliwiają uzyskanie właściwości niskiej retencji bez stosowania dodatkowego pokrycia powierzchni.
Końcówki EXPellPlus o niskiej retencji są idealne do pipetowania lepkich próbek. Próbki takie jak osocze, enzymy, płyny pieniące, detergenty, TRIS lub BSA można obsługiwać wygodnie i bez komplikacji z końcówkami o niskiej retencji.
Dodatkowo końcówki EXPellPlus o niskiej retencji mogą znacznie zmniejszyć ilość zużywanego kosztownego odczynnika.
Końcówki EXPellPlus o niskiej retencji są idealnym wyborem dla objętości poniżej 1 ml i pomagają poprawić dokładność i powtarzalność wyników pipetowania. Nawet najmniejsza ilość płynu pozostająca w końcówce po dozowaniu może mieć negatywny wpływ na wyniki pipetowania. Końcówki EXPellPlus o niskiej retencji są wolne od RNaz, DNaz i pirogenów oraz są sterylne. Poniższe zdjęcie przedstawia porównanie cieczy pozostałej po dozowaniu w standardowej końcówce i w EXPellPlus o niskiej retencji.
Końcówki EXPellPlus o niskiej retencji są uniwersalnie kompatybilne z większością pipet innych marek.

Zapraszamy do kontaktu:
capp@biokom.com.pl

Materiały do pobrania: