Zamknij
Kod produktu Nazwa Producent

Baza wiedzy

AUTOMATYCZNA ANALIZA BIAŁEK SUROWICY

3 marca 2021

Optilite™

Optilite™ to najnowocześniejszy analizator do diagnostyki białek specyficznych, intuicyjny, niezawodny, w pełni automatyczny, idealny zarówno dla wysoko wyspecjalizowanych laboratoriów jak i mniejszych jednostek. Menu testów dostępnych na Optilite™ obejmuje szeroki panel białek, w tym unikatowe testy Freelite® i Hevylite® stosowane powszechnie w diagnostyce gammapatii monoklonalnych, zalecane w polskim i międzynarodowym schemacie diagnostycznym i systemie stratyfikacji zaawansowania choroby.

Zapewnia możliwość oznaczania powszechnie stosowanych markerów w ocenie mobilizacji układu immunologicznego oraz dostępność testów do zaawansowanej diagnostyki niedoborów odporności: immunoglobuliny, podklasy immunoglobulin i składniki dopełniacza. Uzupełnieniem wymienionego profilu testów jest szereg markerów białkowych rutynowo stosowanych w monitorowaniu chorób zakaźnych, ocenie funkcji nerek, bariery krew-mózg czy diagnostyce anemii.

Optilite® cieszy się znakomitą opinią wśród użytkowników, ze względu na wyjątkowo łatwą obsługę, intuicyjne oprogramowanie, dostępne również w języku polskim, i procedury konserwacyjne minimalnie obciążające personel.

Przedstawiamy Optilite – przyszłość analizy białek

Zapraszamy do kontaktu:
diagnostyka@biokom.com.pl