Zamknij
Kod produktu Nazwa Producent

Panasonic (dawniej Sanyo)

Panasonic to wiodący japoński producent sprzętu laboratoryjnego od 1966 roku (dawna nazwa firmy to: Sanyo, Panasonic Healthcare).
W ofercie firmy znajdą Państwo Zamrażarki kriogeniczne -152°C, niskotemperaturowe -86°C oraz Laboratoryjne/Farmaceutyczne do -25˚C/-30˚C/-40˚C, Chłodziarki/Chłodziarko-Zamrażarki, Szafy Chłodnicze/Chłodziarki do krwi i osocza, Inkubatory z chłodzeniem i grzaniem, Przenośne Mini-inkubatory CO2 Cellbox oraz systemy analizy „Live Cell” IncuCyte S3, Autoklawy (Sterylizatory parowe), Komory do hodowli roślin, Zbiorniki i dewary do przechowywania w ciekłym azocie -196°C.

Panasonic (dawniej Sanyo)

Branża laboratoryjna i pomiarowa korzysta na co dzień z wielu różnych urządzeń. Takie sprzęty dostarczane są przez różne firmy. Wśród nich bardzo cenionym przedsiębiorstwem była niegdyś firma Sanyo, której produkty z powodzeniem użytkowane są do dzisiaj. Z czasem jednak Sanyo zostało przejęte przez znaną na całym świecie markę Panasonic. Obecnie to wiodący japoński producent sprzętu laboratoryjnego, który produkowany jest przez to przedsiębiorstwo od 1966 roku.

Sanyo a Panasonic – jaki sprzęt wybrać?

Firma Sanyo powstała zaraz po II wojnie światowej, produkując początkowo lampki do rowerów. Z czasem jednak doszło do prężnego rozwoju i poszerzenia asortymentu, głównie o urządzenia należące do branży elektronicznej. Sanyo zaczęło produkować telefony komórkowe, klimatyzatory, urządzenia AGD, ale również sprzęt laboratoryjny. Ogromny potencjał marki widział inny potentat na rynku urządzeń elektronicznych – Panasonic, którego celem stało się wykupienie marki i wcielenie jej do swojego konsorcjum.

Panasonic wielokrotnie próbował wykupić udziały marki Sanyo. Ostatecznie udało się to w 2008 roku za kwotę 6,4 mld dolarów. Zmiana ta okazała się jednak korzystna zwłaszcza dla klientów obu marek. Sanyo zyskało dodatkowy prestiż i wsparcie finansowe dla dalszego, intensywnego rozwoju, natomiast Panasonic poszerzył swoje laboratoria i wachlarz stosowanych badań oraz technologii. Przełożyło się to na dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa i wypuszczenie na rynek unowocześnionych urządzeń, w tym sprzętu laboratoryjnego. Do dziś jednak można spotkać aparaty, gdzie widnieje dawna nazwa firmy, czyli Sanyo czy Panasonic Healthcare.

Czym charakteryzuje się sprzęt laboratoryjny Sanyo – Panasonic?

Urządzenia marki Panasonic opatrzone są wszelkimi niezbędnymi certyfikatami i atestami. Wyróżniają się ogromną precyzją pracy oraz wydajnością i sprawnością. Są to urządzenia bardzo proste w obsłudze i wygodne w użytkowaniu. Jednocześnie materiały, z jakich produkowane są poszczególne sprzęty, wyróżnia trwałość i odporność na uszkodzenia czy działanie niektórych związków chemicznych.

Produkty Panasonic, a wcześniej Sanyo są również bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, co jest bardzo istotne w warunkach laboratoriów i pomieszczeń, gdzie przeprowadzane są różnego rodzaju analizy.

Sprzęt laboratoryjny Sanyo – Panasonic – co znajduje się w naszej ofercie?

BIOKOM to firma, która stawia przede wszystkim na sprawdzone i uznane produkty na rynku urządzeń laboratoryjnych. Dokładamy wszelkich starań, aby móc zaoferować naszym Klientom sprzęt spełniający najwyższe standardy i oczekiwania. W przypadku każdego produktu to także komplet atestów i niezbędnych norm, które gwarantują dokładne, bezawaryjne i precyzyjne działanie w każdej placówce. Dlatego wśród oferowanych produktów znajdują się urządzenia Sanyo – Panasonic.

W naszej ofercie znajdą Państwo takie urządzenia, jak:

· zamrażarki kriogeniczne -152°C, niskotemperaturowe -86°C oraz laboratoryjne/farmaceutyczne do -25˚C/-30˚C/-40˚C,

· chłodziarki/chłodziarko-zamrażarki,

· szafy chłodnicze/chłodziarki do krwi i osocza,

· inkubatory z chłodzeniem i grzaniem,

· przenośne mini inkubatory CO2 Cellbox

· systemy analizy „Live Cell” IncuCyte S3,

· autoklawy (sterylizatory parowe),

· komory do hodowli roślin,

· zbiorniki i dewary do przechowywania w ciekłym azocie -196°C i inne.

Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i doradzimy w wyborze właściwego sprzętu.

Zamrażarka VIP ULT

Zamrażarka niskotemperaturowe VIP ULT to kompaktowe 84-litrowe urządzenie, które zmieści się w każdym laboratorium. Jest dedykowane przede wszystkim…

Zamrażarki VIP Eco ULT

Zamrażarki niskotemperaturowe z serii VIP Eco ULT zaprojektowano, aby zminimalizować zużycie energii elektrycznej, przy zachowaniu niezawodności pracy urządzenia…

Znajdź produkt


Nie znaleziono żadnych produktów