Zamknij
Kod produktu Nazwa Producent

Aktualności

Zaufanie Procentuje! Zgłoś się do programu i pozwól nam docenić Twoje zaufanie!

12 lipca 2021

Szanowni Państwo,

Działając przez ponad 25 lat na polskim rynku naukowym, przekonaliśmy się jak ważne jest dla nas Wasze zaufanie. Chcielibyśmy dać temu wyraz i odwdzięczyć się za lata współpracy. Z tą myślą powstał program „Zaufanie Procentuje” . Będziemy nagradzać każde wydane u nas 100 PLN. Zamieni się ono w Kropelkę, a po uzbieraniu ich odpowiedniej liczby, można będzie je wymienić na atrakcyjne nagrody dostępne u naszych Partnerów. Więcej informacji w regulaminie.

Wśród osób, które do 31.10.2021 zarejestrują się w programie i polubią naszą stronę na Facebooku będzie rozlosowany telefon Xiaomi Mi 10 Lite 5G!


Zgłoś się do programu i pozwól nam docenić Twoje zaufanie!

    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Biokom przy ul. Wspólnej 3 z siedzibą w Jankach. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem. Polityka prywatności.