Zamknij
Kod produktu Nazwa Producent

O nas

W 2020 roku z dumą świętowaliśmy 25 lat działalności firmy BIOKOM. Minione lata były czasem doświadczeń i stabilnego rozwoju, a ten jubileusz to powód do ogromnej satysfakcji.

Współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami i producentami sprzętu laboratoryjnego i odczynników z całego świata. Szczycimy się tym, że większość z nich jest z nami od pierwszego dnia istnienia firmy BIOKOM – to dla nas potwierdzenie, że jesteśmy partnerem godnym zaufania.

Od 28 lat skupiamy się na współpracy z jednostkami naukowymi, diagnostycznymi i przemysłowymi. Staramy się podążać za wymaganiami Klientów, którzy oczekują produktów mających zastosowanie w najnowszych technikach badawczych i spełniających najwyższe standardy jakości.

Dzięki głębokiej wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu Zespołu BIOKOM możemy proponować nie tylko same produkty, ale również profesjonalne wsparcie merytoryczne oraz praktyczne i kompleksowe rozwiązania potrzeb Klientów, których osiągnięcia od lat wskazują nam kierunek rozwoju.

Jesteśmy pewni, że nadal będziemy dotrzymywać kroku postępowi nauk, a przez to – Państwa wymaganiom.

Nasz jubileusz jest dobrą okazją, aby podziękować Państwu za wspólne 25 lat. Wierzymy, że nasza współpraca w nadchodzących latach będzie równie owocna.

Właściciele firmy BIOKOM.