Brak produktów w schowku...

Podejmij wyzwanie szybkiej amplifikacji. Sprawdź jak szybko możesz uzyskać wiarygodne i pewne wyniki

 

Szybki i wysokiej wierności PCR: Amplifikuj szybko dzięki polimerazie PrimeSTAR Max

Szybkość ma znaczenie, zwłaszcza gdy jedyną rzeczą dzielącą Cię od zrozumienia funkcji genu jest amplifikacja DNA. Polimeraza DNA wysokiej wierności PrimeSTAR® Max DNA działa z precyzją wymaganą w klonowaniu i ekspresji, badaniu struktura-funkcja oraz zmienności genetycznych. W przeciwieństwie do innych enzymów wysokiej wierności, PrimeSTAR Max pozwala na niezrównanie szybką amplifikację. Premix hot-start również przyspiesza przygotowanie reakcji.

Wypróbuj już dziś PrimeSTAR Max w szybkim PCR z najwyższą dokładnością.

 

Wydajny i czuły szybki Real-Time PCR dzięki qPCR Premixes

Zmęczony czekaniem na aparat real-time PCR? Potrzebujesz szybko wyników qPCR?

Tired of waiting for the real-time PCR system? Need qPCR results fast? Nie szukaj niczego innego poza premiksami qPCR Takara dla SYBR® i sond TaqMan®. Całkowicie zgodne z szybkimi protokołami aparatami do real-time PCR, premiksy qPCR z Takara dają spójne i powtarzalne wyniki – bez czekania. W kolejnej reakcji real-time PCR wypróbuj premiksy qPCR z Takara!

 

Zidentyfikuj kolonie E. coli niosące insert już w 60 minut dzięki SapphireAmp Fast PCR Master Mix

PCR z kolonii nigdy nie był szybszy i łatwiejszy: po prostu pobierz, zaszczep i zrób PCR. Aby sprawdzić wstawki w trakcie klonowania 1) pobierz kolonię E. coli, 2) zaszczep na płytce, następnie 3) zawieś kilka komórek w SapphireAmp® Fast PCR Master Mix razem ze starterami i wodą. Powiel do 2 kb w reakcji trwającej 60 minut lub mniej, a następnie nanieś próbki bezpośrednio na żel. Otrzymaj wyniki szybciej – uprość swój protokół dla PCR z kolonii. Wypróbuj SapphireAmp Fast PCR Master Mix już dziś! 

Przyśpiesz syntezę cDNA w trakcie Real Time RT-PCR dzięki PrimeScript RT-qPCR Kits

Przyspiesz syntezę cDNA w trakcie RT-qPCR. Dzięki premiksom RT-qPCR Takara zawierającym odwrotną transkryptazę PrimeScript synteza cDNA jest gotowa w 15 minut dla protokołów 2-etapowych oraz w zaledwie 5 minut dla protokołów 1-step RT-PCR PrimeScript kit. Wypróbuj premiksy RT-qPCR marki Takara zawierające RTazę PrimeScript i przejdź od RNA do wyników… szybciej!

 

 

 

newsletter