Brak produktów w schowku...

PLASTIK

Szeroko pojętym plastikiem laboratoryjnym zajmuje się nasza siostrzana firma BIOKOM SYSTEMS. W ofercie znajdują się dwie firmy Nunc i Greiner Bio-One, oferujące wyroby z tworzyw sztucznych mające zastosowanie w przeróżnych dziedzinach nauki i badań. 
Naszym głównym nurtem jest plastik do hodowli komórkowych, mają Państwo szeroki wybór butelek, probówek, płytek i szalek hodowlanych ze specjalnie modyfikowanymi fizycznie powierzchniami sprzyjającymi wzrostom komórek, do wyboru powierzchnie Nunclon firmy NUNC i CELLSTAR firmy Greiner Bio-One.


Dostępna jest także szeroka gama płytek powlekanych różnymi substancjami sprzyjającymi hodowlom np. kolagenem lub poli-lizyną. Natomiast w firmie Greiner Bio-One dostępne są butelki okrągłe do hodowli wymagających stałego wytrząsania.


Producenci również wiele miejsca w swoich ofertach, poświęcają płytkom titracyjnym 96-, 384- jak i 1536-dołkowym. Obie firmy posiadają ogromny wybór płytek, mających zastosowanie w wielu technikach: wykonane z polistyrenu, polietylenu lub polipropylenu, od uniwersalnych powierzchni niemodyfikowanych, poprzez płytki czarne do fluorescencji, białe do luminescencji, z optycznym dnem, o wysokim lub niskim powinowactwie do komórek, wreszcie po przydatne w technice immunoenzymatyki, z modyfikacjami fizycznymi lub chemicznymi, dzięki którym przeróżne substancje są wychwytywane na ich powierzchniach.


Tak szeroki asortyment uzupełniany jest o wiele innych produktów jak: pipety serologiczne, szalki Petriego, igły i ezy, probówki uniwersalne i wirownicze o różnych rozmiarach i właściwościach fizycznych, końcówki do pipet automatycznych, akcesoria do technik PCR, probówki do głębokiego mrożenia, mikromacierze oraz uniwersalne pojemniki do transportu i przechowywania.

WYSZUKAJ


ok

Nasi partnerzy

Współpracujemy tylko z najlepszymi firmami na rynku.
newsletter