Brak produktów w schowku...

 

20-LAT

Szanowni Państwo,

W tym roku z dumą świętujemy 20 lat działalności firmy BIOKOM. Minione lata były czasem doświadczeń i stabilnego rozwoju, a tegoroczny jubileusz to powód do ogromnej satysfakcji.

Współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami i producentami sprzętu laboratoryjnego i odczynników z całego świata. Szczycimy się tym, że większość z nich jest z nami od pierwszych dnia istnienia firmy BIOKOM - to dla nas potwierdzenie, że jesteśmy partnerem godnym zaufania.

Od 20 lat skupiamy się na współpracy z jednostkami naukowymi, diagnostycznymi i przemysłowymi. Staramy się podążać za wymaganiami Klientów, którzy oczekują produktów mających zastosowanie w najnowszych technikach badawczych i spełniających najwyższe standardy jakości.

Dzięki głębokiej wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu Zespołu BIOKOM możemy proponować nie tylko same produkty, ale również profesjonalne wsparcie merytoryczne oraz praktyczne i kompleksowe rozwiązania potrzeb Klientów, których osiągnięcia od lat wskazują nam kierunek rozwoju.

Jesteśmy pewni, że nadal będziemy dotrzymywać kroku postępowi nauk, a przez to - Państwa wymaganiom.

Nasz jubileusz jest dobrą okazją, aby podziękować Państwu za wspólne 20 lat. Wierzymy, że nasza współpraca w nadchodzących latach będzie równie owocna.

Właściciele firmy BIOKOM.

 

newsletter