Brak produktów w schowku...

AKTUALNOŚCI

 

20 Marca 2017

Kup dwa dowolne przeciwciała Novus Biologicals lub R&D Systems i wybierz trzecie, z oferty R&D Systems, z 15% rabatem. Zapraszamy do skorzystania z najszerszej oferty promocyjnej obejmującej blisko 300 tysięcy przeciwciał marki R&D Systems i Novus Biologicals!

czytaj więcej
20 Marca 2017

Kup dwa dowolne przeciwciała Novus Biologicals lub R&D Systems i wybierz trzecie, z oferty R&D Systems, z 25% rabatem. Zapraszamy do skorzystania z najszerszej oferty promocyjnej obejmującej blisko 300 tysięcy przeciwciał marki R&D Systems i Novus Biologicals!

czytaj więcej
01 Września 2016

Testy Freelite® i Hevylite® do typowania i pomiaru ilościowego wolnych lekkich łańcuchów oraz kompletnych cząsteczek immunoglobulin rekomendowane przez Międzynarodową i Polską Grupę Szpiczakowi w diagnostyce i monitorowaniu szpiczaka mnogiego.

czytaj więcej
31 Sierpnia 2016

Szanowni Państwo, zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty butelek EASY Flask firmy Nunc.

czytaj więcej
19 Sierpnia 2016

Ponad 20.000 przeciwciał R&D Systems i Novus Biologicals, w objętościach testowych (25 μl lub 25 μg) dostępnych w ramach promocji do końca listopada. Zamów 5 produktów, a jeden z nich dostaniesz gratis!

czytaj więcej
11 Lipca 2016

Szeroki wachlarz produktów, wysoka jakość oraz elastyczność oferty sprawiają, że producent zdobywa coraz większe uznanie na polskim rynku. Chcąc kontynuować ten trend zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej aktualnej promocji.

czytaj więcej
07 Lipca 2016

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty pipet serologicznych firmy Greiner Bio-One.

czytaj więcej
08 Czerwca 2016

Kup dowolny zestaw ELISA produkcji EIAab Science, a na drugi taki sam test otrzymasz 50% rabatu! Zapraszamy do skorzystania z oferty promocyjnej obejmującej ponad 10 tysięcy zestawów ELISA marki EIAab.

czytaj więcej
newsletter